Bram Bogart

Uniek werk - Ceramic

Bram Bogart - Uniek werk - CeramicBram Bogart - Uniek werk - CeramicBram Bogart - Uniek werk - CeramicBram Bogart - Uniek werk - CeramicBram Bogart - Uniek werk - CeramicBram Bogart - Uniek werk - Ceramic

Prachtig en kleurrijk werk uit de hand van Bram Bogart Getekend, genummerd HC II/II en gedateerd onder de basis Editie Francis Delille, Paris Geschilderde keramiek Bij voorkeur wordt dit werk opgehaald te regio Antwerpen vanwege gewicht en fragiliteit.

Brought to you by: ANTLERART
Free collection by seller at : Lier, Belgium.