Lot 6
LITTLE GIRL WITH WATERING CAN (FIRST ÉDITION)
Lot 16
Panamarenko’s paleis: Besneeuwings werken
Lot 17
Flyers + Postkaartjes Panamarenko
Postkaartjes + Foto Panamarenko
Lot 19
Affiche + Boekje + Nieuwsbrieven Deweer Art Gallery
Poster Antwerpse luchtschipbouw
The umbrella’s, Japan site
Affiche/poster Scotch Gambit
Main tendue vers le vide et quote à personne
Lot 28
Collage Happenings - MilkyWays 4
Verzameling gesigneerde postkaartjes (5)
Propan Propuls (Raketenflugzeug)
Lot 48
Offset print with gravure
Lot 49
Vol d'oiseaux a cinq heures de l'après-midi
panamarenko prova car 1 collage in plexibox
panamarenko prova car 2 collage in plexibox