- » Previous
- Lot 37 of 54
- Next »
Wit zwart litho van dameshoofd (+ lange nek en borsten) met horens en gedrapeerde sluier. Exemplaar 62 van 155. Ingelijst in prachtig kader van 107cm x 85cm met passe partout en beschermende glasplaat.
Size: 80cm (H) x 60cm (L)
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 155
Offered number: 62
Share on:
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 155
Offered number: 62
Share on:
Brought to you by: marcelhacke
Free collection by seller at : Sint-Andries, Belgium.