- » Previous
- Lot 58 of 117
- Next »
1898 - 1967 sheherazade Grafisch werk van René Magritte gedateerd 1950 formaat 45cm x 60cm Signed in plate original signed by C. Hersovici ex.180/275 Mooi werk van Magritte ingelijst met passe-partout papier en een brede goude kader 88cm x 75cm
Size: 60cm (H) x 45cm (L)
Framed: 88cm (H) x 75cm (L)
Year: 2010
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 180/275
Share on:
Framed: 88cm (H) x 75cm (L)
Year: 2010
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 180/275
Share on:
Brought to you by: Maliakov
Free collection by seller at : Oostende, Belgium.