- » Previous
- Lot 22 of 119
- Next »
Handgesigneerde offsetlitho van de Thermo Voltaic Energy Convertor van Panamarenko. Uitgegeven in 2001 door Ronny van de Velde (Antwerpen) t.g.v. toekomstige tentoonstellingen van Panamarenko. Afmetingen: 69x49cm Afmetingen lijst: 73x53cm Jaar: 2001 Beperkt aantal werden handgesigneerd door Panamarenko
Size: 49cm (H) x 69cm (L)
Framed: 53cm (H) x 73cm (L)
Year: 2001
Signed: Signed
Edition: beperkt
Share on:
Framed: 53cm (H) x 73cm (L)
Year: 2001
Signed: Signed
Edition: beperkt
Share on:
Brought to you by: PP
Free collection by seller at : Retie, Belgium.